4 nejdůležitější sekce, které najdete na našem webu

4-nejdůležitější-sekce,-které-najdete-na-našem-webu

Jihlavský-express.cz je nezávislý online magazín přinášející aktuality a zajímavosti z kraje Vysočina. Pojďme se podívat, jaké sekce tady dále najdete?

1. Zprávy a aktuality

Přinášíme vám aktuální zprávy z dopravní situace, z počasí a místní samosprávy. Díky nám budete vědět, zda se dostanete včas do práce, jestli náhodou není opět ucpaná D1 ve směru na Prahu, nebo Brno a nebo jestli není opět kolona v centru Jihlavy kvůli opravám. Sledujte nás pravidelně a dozvíte se ty nejrychlejší zprávy z regionu.

2. Sportovní a kulturní události

Zatím nemáte plány na víkend, který se blíží mílovými kroky? Podívejte se na naši sekci se sportovními a kulturními akcemi. Vyberte si podle svého uvážení a plán na víkend pro celou rodinu je hotov. Nebo preferujete jiné aktivity – třeba výlety?

3. Tipy na výlety

Vysočina spojuje dvě skvělé aktivity: historické památky a překrásnou přírodu. Naplánujte si třeba výlet s dětmi do Telče, kde navštívíte nádherné historické náměstí. Můžete třeba pro děti přichystat hádanku, zda poznají pohádky, které se na tomto náměstí odehrály (odpověď: Pyšná princezna, Z pekla štěstí).

4. Sportovní výsledky regionálních týmů

Asi nejvíce lidí bude zajímat, jak hrála Dukla Jihlava. V našem regionu je ale i spousta menších hokejových i fotbalových týmů, které sleduje mnoho lidí. Na webu jihlavsky-express.cz najdete rychlé výsledky, rozhovory a analýzy nejdůležitějších sportovních událostí.