O projektu jihlavsky-express.cz

O-projektu-jihlavsky-express.cz

Zajímají vás bližší informace o našem online magazínu jihlavsky-express.cz? Pojďme se podívat proč a jak jsme vznikli a jaké informace najdete na této stránce.

Jaké informace najdete na stránce jihlavsky-express.cz?

Zaměřujeme se především na lokální novinky a zprávy z kraje Vysočina. To znamená z okolí Jihlavy, Havlíčkova Brodu, Žďáru nad Sázavou, Třebíče a Pelhřimova a dalších malebných měst v obcí v našem kraji.

Najdete u nás například rychlé informace o dopravní situaci na hlavních tazích našeho kraje. Jak to vypadá dnes na D1? Dostanete se dnes včas do Prahy, či Brna? Stačí se včas podívat na náš magazín a naplánovat nejrychlejší trasu bez kolon.

Zajímají vás tipy na víkend? To jste tady správně. U nás najdete také informace o plánovaných zajímavých událostech. Přinášíme vám informace o sportovních, kulturních, ale i gastronomických akcích. Chcete někam spíše vyrazit s celou rodinou do přírody, nebo hrad či zámek? I pro vás máme velmi dobře známá, ale i zatím neobjevená místa z našeho kraje, která rozhodně stojí za návštěvu.

Pouze online, žádný tištěný magazín

Již na začátku jsme se rozhodli dodržet stále vštěpovanou frázi: Šetři naše lesy. Proto jsme se rozhodli již od samotného začátku magazínu být 100% online. Žádné tiskárny, žádný papírový odpad. Prostě Zero Waste magazín. Navíc se neustále snižují počty nákladů hlavních českých deníků. Místo novin nyní lidé čtou zprávy a svých chytrých telefonech a počítačích. Určitě i vy, že ano?

Jste místní podnikatel a hledáte možnost inzerce? Kontaktujte nás. Co nejdříve se vám ozveme a vytvoříme vám balíček propagace, který zasáhne co největší počet vašich zákazníků.

Zajímá vás více informací o našem projektu, nebo máte tip na zajímavou událost? Jakékoliv tipy uvítáme, pošlete nám určitě zprávu.